O nas - TRANS Kruszwica sp. z o.o.

Idź do spisu treści

Menu główne:

O nas

W związku z restrukturyzacją Zakładów Tłuszczowych w Kruszwicy 1 grudnia 1999 roku na bazie zakładu transportowego, który działał nieprzerwanie od 1966 roku, utworzyliśmy spółkę prawa handlowego, (wpis w Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego nr KRS 0000122146, kapitał zakładowy wynosi 169000 PLN) która przyjęła nazwę:

"TRANS KRUSZWICA" Sp. z o.o.


Specyfika przewożonych produktów spożywczych wymusiła na nas zakup samochodów ciężarowych, naczep i przyczep uzbrojonych w specjalistyczną zabudowę jaką były chłodnie i cysterny izotermiczne.

Wraz z rosnącymi potrzebami na firmowym placu pojawiało się z roku na rok coraz to więcej ciągników siodłowych z naczepami chłodniami. Przełomowym można by nazwać rok 2000, w którym to wzbogaciliśmy się o kolejne Volvo, Scanie i DAF-y wraz z chłodniami tak znanych firm jak Schmitz, Pacton czy Igloocar.
Obecnie, realizując przyjętą wcześniej drogę rozwoju, wiodącym kierunkiem działalności firmy pozostał towarowy transport drogowy i artykułów spożywczych w kontrolowanej temperaturze (chłodnia , cysterna).

  • Ponadto świadczymy usługi przeglądów rejestracyjnych pojazdów w Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów.

  • Oferujemy również sprzedaż detaliczną paliw, olejów.

  • Oferujemy naprawę palet EUR, posiadamy licencje.

  • Świadczymy usługi mycia samochodów ciężarowych TIR i osobowych.

  • W naszym warsztacie samochodowym świadczymy usługi napraw samochodów ciężarowych, przyczep i naczep.

Kolejnym etapem naszego rozwoju było uruchomienie transportu międzynarodowego, który to realizujemy z powodzeniem od października 2002 roku.
Relacje międzynarodowe obsługuje dziesięć zestawów: 8 chłodni i 2 plandeki.
Ponadto samochody obsługujące relacje międzynarodowe zaopatrzyliśmy w system nawigacji GPS, aby jeszcze lepiej wykonywać usługi transportowe.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego